OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Distanční prodej

Distanční prodej

S ohledem na omezení prodeje v důsledku pandemie zavádíme od 2.11.2020 distanční prodej zboží. Jedná se o prodej prostřednictvím elektronických médií. Ani v této době neopouštíme přístup, kvůli kterému nás zákazníci vyhledávají - osobní poradenství. Při prodeji Vám bude k dispozici proškolený personál, který Vám poradí při výběru obuvi nebo dalšího zboží z našeho obchodu. Máte 4 možnosti, jakým způsobem nás můžete kontaktovat:

 • přes SKYPE (videohovor) pod jménem: Dráček Bublinka
 • přes Facebook (videohovor) pod jménem: Dráček Bublinka
 • e-mailem na adrese: udrackabublinky@seznam.cz
 • telefonicky na čísle: 774 490 748

Při kontaktu přes Facebook nebo SKYPE máte možnost využít videopřenos a budete s personálem naší prodejny v obrazovém kontaktu. Výhoda je zřejmá - budete při vybírání zboží toto zboží i vidět a lépe tak zjistíte, zda Vám bude vyhovovat. Využijte přednostně tyto dvě možnosti komunikace. V obou případech stačí vyhledat kontakt Dráček Bublinka, další postup jistě znáte. V případě využití Facebooku je podmínkou požádat o přidání kontaktu Dráček Bublinka mezi přátele. Jakmile si Vás přidáme do přátel, budete nás moct kontaktovat. Po ukončení objednání a přenosu budete z přátel opět odstraněni - nemusíte se obávat o Vaše soukromí.

Poslední důležité informace - distanční prodej pro Vás bude aktivní v následujících časech (do znovuotevření prodejny):

 • pondělí až pátek:   9:00 - 12:00   12:30 - 16:00

Pokud Vám v uvedených časech nebudeme zvedat videohovor (hovor), jsme zaneprázdněni jiným zákazníkem a po ukončení videohovoru (hovoru) Vás budeme kontaktovat.

Po ukončení výběru Vám bude zaslán e-mail s fotkami objednaného zboží a Zálohovou fakturou (Poptávkou), kterou po kontrole schválíte a objednávku pro Vás začneme připravovat. Platba je možná pouze předem na účet, po připsání částky na účet Vám bude zboží společně s fakturou doručeno Vámi určeným způsobem:

 • přepravní službou
  • dopravné a balné 99,- Kč
 • osobní odběr na adrese prodejny ve výdejním okénku (mezi dveřmi za dodržení bezpečného odstupu mezi zákazníkem a obsluhou):
  • pondělí až pátek:   9:00 - 12:00   12:30 - 16:30

Pro urychlení objednání si pokud možno připravte následující informace: délku nožky v cm, zhodnocení tvaru nožky (např. vyšší nárt, širší prstíky, úzký kotník apod.), značku obuvi, která Vám vyhovuje, poslední číslo obuvi, popř. další informace, které pomohou našemu personálu co nejlépe a nejrychleji nabídnout odpovídající obuv.

Při distančním prodeji není možné uplatňovat slevy z věrnostního programu, ale o nová razítka nepřijdete. S každým nákupem Vám pošleme věrnostní kartičku s odpovídajícím počtem razítek, po otevření obchodu Vám budeme razítka z více kartiček slučovat.

Detailní informace týkající se distančního prodeje naleznete v níže uvedených dokumentech.

Nyní Vám již nic nebrání zboží objednávat. Přejeme Vám pevné zdraví a těšíme se s Vámi naviděnou - zatím jen přes média a doufáme, že v dohledné době i osobně v prodejně.