OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » dětská obuv Mladá Boleslav

dětská obuv U dráčka Bublinky

 

Distanční prodej od pondělí 2.11.

V pondělí 2.11. pro Vás zahajujeme distanční prodej zboží z našeho obchodu. Všechny podrobnosti najdete v záložce Distanční prodej. Pokud potřebujete boty nebo oblečení pro Vaše děti, tak nás neváhejte kontaktovat.

 

 

Z důvodu nařízení vlády ČR máme do odvolání zavřeno

Z důvodu nařízení vlády je obchod Ráj dětského obouvání a odívání do odvolání uzavřen. Můžete však využít distanční prodej.

 

 

Doporučení ministra průmyslu a obchodu

Musíme se s Vámi podělit o radu pana ministra Havlíčka (MPO), kde v době uzavření speciálek s dětskou obuví vyzkoušet a koupit dětskou obuv. V pořadu Máte slovo Michaely Jílkové, vysílaném dne 22.10., Vám pan ministr doporučuje hypermarkety, kde máte tuto obuv stále k dispozici (zde je odkaz, https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10175540660-mate-slovo-s-m-jilkovou/ čas 52:18). Pane ministře, děkujeme tímto za podporu našeho podnikání!!! Vařečku a hrnec je také možné sehnat v hypermarketu, ale domácí potřeby zůstaly otevřené... To prostě hlava nebere.

Vážení zákazníci, doufáme, že nám zůstanete věrni a vydržíte do otevření našeho obchodu, nebo alespoň zkusíte náš distanční prodej. My Vás v tom nenecháme a budeme se Vám snažit poradit s výběrem, jak jen to bude možné. Velmi děkujeme!

 

 

Ráj dětského obouvání a odívání  -  specialista  zdravého  obouvání

Ráj dětského obouvání a odívání Vám nabízí to nejlepší pro Vaše děti. Jedná se o širokou škálu značek kvalitní dětské obuvi od českých a předních zahraničních výrobců. Dětskou nožičku Vám změříme a nabídneme nejlepší botičky pro Vaše dítko. Má Vaše ratolest úzkou nožičku, nebo naopak širokou? Má vyšší nárt? Pro nás žádný problém, pro každou nožičku Vám nabídneme hned několik modelů. Naše paní prodavačky mají bohaté zkušenosti s dětskými nožičkami, a to díky velkému počtu dětí, které nás se svými rodiči navštěvují. Přijďte k nám - rádi se Vám budeme věnovat!

 

Ráj dětského obouvání a odívání je svého druhu jedinečný specializovaný obchod v Mladé Boleslavi pro děti od 0 do přibližně 10ti let věku. Na rozdíl od ostatních prodejen s dětskou obuví v Mladé Boleslavi a okolí Vám nabízí především:

 • zaměření specializované prodejny na dětskou obuv, dětské oblečení a související doplňky
 • barevně laděné prostředí prodejny s ochotnou obsluhou s osobním přístupem ke každému zákazníkovi
 • velkou nabídku kvalitní kožené dětské certifikované obuvi se žirafou od českých a slovenských výrobců MEDICO, ESSI, FARE, JONAP, BUGGA a další značky kvalitní dětské obuvi
 • špičková zahraniční obuv SUPERFIT, GEOX, PRIMIGI, CICIBAN, KEEN, FRODDO, OLANG, VIKING, RICHTER, SZAMOS, JOMA
 • botičky od čísla 17 do čísla 42, bezkonkurenčně největší nabídka špičkových značek dětské certifikované obuvi v Mladé Boleslavi (celoroční obuv, sandále, zimní boty, treková obuv, holiny, capáčky, sněhule, obuv do vody a plážová obuv)
 • domácí obuv od čísla 17 do čísla 42 včetně všech půlčísel, široký výběr od různých výrobců z ČR a z dalších zemí (SUPERFIT, CICIBAN, FISCHER, FRODDO, ZETPOL, BEFADO, FARE, HP ČECHTÍN, PEGRES a další)
 • oblečení pro děti
 • doplňkový sortiment pro děti
 • bezbariérový přístup
 • věrnostní program pro zákazníky
  • dětský koutek pro Vaše dětičky pro jejich zabavení během nákupu
  • parkování zdarma na parkovišti u obchodu

   

  Ráj dětského obouvání a odívání pro Vás připravil nabídku kvalitní certifikované obuvi českých výrobců a špičkové obuvi zahraničních výrobců od velikosti 17 do velikosti 42, a to jak celoroční, tak i zimní a letní - v závislosti na sezóně. Dále Vám nabízí z obuvi dětské bačkory, cvičky, holínky, sandálky a pantofle, obuv do vody, žabky. Jako další sortiment má v zásobě kvalitní ponožky, punčochy, punčocháčky, rukavičky, čepičky. Nově je v prodejně jako doplňkový sortiment kvalitní oblečení pro děti od 1 roku do 10 let. Pokud potřebujete pro své ratolesti kromě uvedeného zboží ještě třeba pláštěnky, deštníčky, nebo dětské batohy, školní tašky a sáčky na obuv, přijďte Ráj dětského obouvání a odívání navštívit, vše Vám paní prodavačka ochotně předvede. Pro děti je určen  dětský koutek, kde se zajisté malé ratolesti zabaví a jejich rodiče si mezitím budou moci nerušeně vybírat z velkého množství nabízených botiček a ostatního zboží.

  Navštivte nás na adrese Retail Park Na Radouči v Mladé Boleslavi - TĚŠÍME SE NA VÁS!

  Kontakt

  Ráj dětského obouvání
  a odívání
  Retail Park Na Radouči
  Mladá Boleslav

  GPS souřadnice:
  50°26'9.8"N 14°54'40.0"E
  prodejna
  +420 773 803 431
  +420 774 490 748