OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Troška navíc

Troška navíc na pomoc stačí

aneb i malými činy jdou dělat velké skutky

 troška navíc

Dne 25.6.2013 jsme se zapojili do projektu „Troška navíc na pomoc stačí aneb i malými činy jdou dělat velké skutky“. Za každou účtenku, kterou v obchodě našim zákazníkům vystavíme, věnujeme tomuto projektu 1 Kč. Pokud se rodiče rozhodnout také na projekt přispět, obdrží za věnovaný obnos malou samolepku projektu. Záleží jen na Vás, zda se k nám přidáte a společně alespoň malou měrou pomůžeme nemocným dětem. Pro někoho „troška“ obnáší částku ve výši jedné koruny, pro někoho jiného může být troška o něco vyšší, důležité však je, že se jedná o dobrovolnou pomoc. Výtěžek z projektu bude věnován na zakoupení potřebných zdravotních pomůcek, které dopomohou ke zlepšení zdravotního stavu postižených dětí. Jedná se o děti nemocné spinální svalovou atrofií a dystrofií, děti s onkologickým onemocněním, s nemocí EB tzv. „motýlích křídel“, autismem, mozkovou obrnou, syndromem krátkého střeva, downovým syndromem, s kombinovaným postižením pro děti po těžkých popáleninách, autonehodách a dalšími závažnými onemocněními.

Patronem, nositelem a tváří projektu je velmi oblíbený, úspěšný a uznávaný režisér, významný a vážený člověk, kterého mají lidé rádi, pan Zdeněk Troška.

Na našich stránkách Vás budeme pravidelně informovat o výnosu z projektu, jenž bude dráček Bublinka zasílat (pololetně) na účet Občanského sdružení život dětem, které je organizátorem projektu.

Další informace k projektu nebo občanskému sdružení naleznete na stránkách sdružení  www.zivotdetem.cz.