OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Internetový prodej

Internetový prodej dětské obuvi

Vzhledem k tomu, že filozofie obchodu U dráčka Bublinky je založena na osobním přístupu ke každému nakupujícímu a vzhledem k nabízenému sortimentu kvalitních českých botiček, dráček Bublinka neprovozuje a ani nebude v budoucnu provozovat internetový obchod.

Výběr botiček pro děti by měl být zodpovědný úkol a vyzkoušení dětské botičky je pro správný výběr naprosto nezbytné. Nelze vybírat jen podle vzhledu, jak se daná botička líbí, vždyť každá dětská nožička má svůj specifický tvar, botička by měla přesně padnout na dětskou nožičku. Nespoléhejte na to, že botička se časem přizpůsobí nožičce, od začátku (už při vyzkoušení na prodejně) musí botička přesně padnout na nožičku. Certifikát Žirafa nezaručuje, že při nákupu dětské botičky bez jejího vyzkoušení tato botička přesně padne na dětskou nožičku. Nesprávnou volbou dětské botičky můžete svému dítěti nožičku i deformovat (klenba nožičky, postavení prstů).

Dráček Bublinka nabízí kvalitní dětské botičky od různých výrobců, a to je hlavní předpoklad, aby každý nakupující našel odpovídající botičku pro svoje dítko.

Přijďte si botičky vyzkoušet a koupit k dráčkovi Bublinkovi. Výběr máme velký, ceny solidní. Při nákupu přes internet je cena sice o trochu nižší, ale nevýhodou je, že platíte poštovné a balné a vystavujete se riziku nevhodného nákupu a případným problémům při pozdější reklamaci.