Úvodní stránka » Pedag - péče o obuv

Pedag

PedagKaždé dítě potřebuje pro zdravý vývoj svých nohou kvalitní obuv. Tu dráček Bublinka ve velkém nabízí. Zakoupením obuvi by měla začít jedna činnost, kterou mnoho lidí podceňuje - a to je péče o obuv. Pokud budete pravidelně pečovat o obuv svého dítěte, déle Vám vydrží a při šetrném užívání obuvi na činnosti, na které je určena (např. vycházková na běžné nošení, sportovní na sportovní aktivity apod.), může obuv po několika měsících vypadat téměř jako nová. Už jen pravidelné používání vhodné impregnace ochrání svršek obuvi před nadměrným promáčením svršku a následné očištění obuvi před další aplikací impregnace bude velice jednoduché - nečistoty na obuvi díky impregnaci tolik neulpívají.

Podle zkušeností, které má dráček Bublinka, se někteří zákazníci o obuv nestarají tak, jak by si kvalitní obuv zasloužila. Možná to je proto, že nemají vhodné ošetřující prostředky. Možná jen proto, že se obávají zdlouhavé a náročné činnosti. Právě z toho důvodu dráček Bublinka nabízí nově ucelenou řadu výrobků péče o obuv, se kterou tuto činnost zvládne každý a nezabere mu to ani moc času. Prostředky nejsou určeny pouze na dětskou obuv, můžete je použít na všechny boty, které doma máte a potřebují očistit nebo naimpregnovat.

Přinášíme na mladoboleslavsku jako první velice kvalitní a hlavně cenově velmi dostupné výrobky německé firmy Pedag. Řada začíná čistícími prostředky a pomůckami, následují prostředky na ošetření obuvi, dále nechybí různé druhy impregnace. A ruku na srdce, nepotřebovali jste někdy na obuv "něco" pro odstranění zápachu? I na to výrobce Pedag pamatuje a mezi svými výrobky má dokonce dva druhy sprejů - vyberete si ten vhodnější pro konkrétní druh obuvi. Novinkou je čistící prostředek na bílé nebo světlé podešve. S ním bude vyčištěná obuv opravdu dokonalá.

Navíc firma Pedag nabízí i doplňkový sortiment, ze kterého Vám také něco přinášíme: jedinečné stélky do bot nebo třeba povoskované tkaničky.

Určitě se jedná o zajímavé výrobky, které stojí za to vyzkoušet, nebo se alespoň o nich informovat. Paní prodavačky u dráčka Vám ochotně všechny výrobky v prodejně předvedou.

Na následujících stránkách se o výrobcích dozvíte více:

Pedag1. krok:  čištění obuvi

 

 

Pedag2. krok:  údržba obuvi

 

 

Pedag3. krok:  impregnace obuvi

 

 

Pedag4. krok:  deodorace obuvi

 

 

 

PedagPedag - doplňkový sortiment