Úvodní stránka » Ergobag školní batohy

Školní batohy pro zdravá záda Ergobag

ErgobagKe škole patří školní tašky nebo batohy a jejich každodenní nošení do školy. Zvážili jste někdy svému dítěti školní batoh? Víte, kolik kilogramů nosí denně na zádech? A víte, jaká je to pro dítě zátěž? Zcela běžná hmotnost školního batohu se pohybuje nad 5 kg a pro dítě to je taková zátěž, jako pro dospělého 3x více, tedy minimálně 15 kg. A to už vyžaduje opravdu dobrý školní batoh.

Slyšeli jste o školním batohu pro zdravá záda značky Ergobag? Tento německý výrobce se inspiroval principem vysohorských batohů a uvedl před několika lety na trh revoluční batoh s nastavením podle výšky dítěte a s hrudním a pánevním pásem. Konstrukce batohu snižuje zatížení zad a přenáší cca 40% váhy na stabilní pánev. Dnes se jedná o nejprodávanější značku na německém trhu, velké úspěchy Ergobag zaznamenává i v ostatních státech. A co je neméně zajímavé, batoh je vyroben z recyklovaných PET lahví a díky tomu je velice objemově a barevně stálý a samozřejmě i ekologický.

Vybírat můžerte ze tří variant a různých barevných provedení:

  • Ergobag prime (od 100 do 150 cm výšky dítěte, objem 20 litrů, hmotnost 1100 g)
  • Satch pack (od 140 do 180 cm výšky dítěte, objem 30 litrů, hmotnost 1200 g)
  • Satch sleek (od 140 do 180 cm výšky dítěte, objem 24 litrů, hmotnost 1100 g, určený především pro dívky)

K batohům je možné pořídit i doplňky, jako jsou penál (20ti dílný), desky na sešity, pytel (na přezůvky, sport apod.). Vše Vám vysvětlí a předvedou proškolené prodavačky přímo v prodejně u dráčka.

Zatím se můžete podívat na několik zajímavých údajů týkajících se koncepce a samotných batohů: